III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  15 III 2020

1. Zgodnie z Dekretem Biskupa Tarnowskiego z dn. 14 marca 2020 r. po wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce informujemy:

wszyscy wierni są zwolnieni z obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy Świętej
– Biskup Tarnowski ograniczył możliwość uczestnictwa wiernych we Mszy Świętej do osób zamawiających intencje mszalne. We Mszy Świętej wraz z duchowieństwem i posługującymi może brać udział maksymalnie 50 osób!

– w niedzielę (15 marca) przez pół godziny przed każdą  Mszą św. prywatna adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, wówczas też możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty.

– w ciągu tygodnia będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty przed Mszą św. Ponadto będzie możliwość prywatnej adoracji Najświętszego Sakramentu przez pół godziny przed Mszą św.

– do odwołania nie będzie nabożeństw Gorzkich Żali, nowenny do NMP oraz Drogi Krzyżowej, a także spotkań grup parafialnych.

1. W czwartek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Życzenia.

1. Ogłoszenie Szkoły Podstawowej w Szczepanowicach : od poniedziałku nauka będzie odbywać się za pośrednictwem e-dziennika, kontakty z nauczycielami w formie e-mailowej.

1. Ogłoszenie P. Sołtys wsi Dąbrówka Szczepanowska

1. Dziękujemy ostatniej grupie za sprzątanie kościoła i kaplicy. Do sprzątania kościoła prosimy panie: Magdalena Francuz, Elżbieta Grochola, Pelagia Jagoda, Barbara Jagoda, Grażyna Majorek. Do sprzątania kaplicy prosimy panie: Patla Teresa i Bardeli Marta.