Parafia Niepokalanego Serca Maryi

Szczepanowicach

Parafia Niepokalanego Serca Maryi

Szczepanowicach

Szanowni Rodzice i Drodzy Uczniowie, w tym roku rozpoczęcie roku szkolnego będzie się różniło od tradycyjnego rozpoczęcia. Zaczynamy 1 września, zgodnie z podanym poniżej harmonogramem, z przestrzeganiem reżimu sanitarnego. Przy wejściu do budynku  obowiązkowe maseczki/ przyłbice / i dezynfekcja rąk.

9:00 – rozpoczęcie roku szkolnego dla :  oddział przedszkolny 5,6 – latków , oddział przedszkolny 3,4 – latków oraz klas I ,  III i VII – spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych . Obowiązują  maseczki lub  przyłbice Odpowiednio klasa:

oddział przedszkolny 3,4 – latków – sala nr  14 (parter)

oddział przedszkolny 5,6 – latków – sala gimnastyczna

I –– sala nr 40 (II piętro)            III –– sala nr 32 ( II piętro)

VII –– sala nr 26 (I piętro)

10:00 – rozpoczęcie roku szkolnego dla klas II ,  IV , VI i  VIII – spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych Obowiązują  maseczki lub  przyłbice.

Odpowiednio klasa:

II –– sala nr 43 (II piętro)                       IV–– sala nr 25 (I piętro)

VI –– sala nr 41 (II piętro)                     VIII –– sala nr 27 (I piętro)

BUS      Wola od Pleśnej 8:35   i  9:35

Gliniki  8:40  i 9:40

Pętla   8:45  i  9:45

Dąbrówka  Szczepanowska  8:30 i 9:30

BUS nie zatrzymuje się na przystankach : koło remizy oraz przy dawnym GS

( Zwódka ).   Uprawnione do jazdy busem są dzieci , których droga do szkoły przekracza 3 km  – w przypadku uczniów kl. I – IV  lub 4 km – w przypadku uczniów klas V – VIII .

Powrót BUS :   9:55  i   10:40

Bogusław Paszkowski