JAK OBCHODZIĆ NIEDZIELĘ PALMOWĄ I WIELKĄ ŚRODĘ W KOŚCIELE DOMOWYM?

Rytuał na Niedzielę Palmową – aby pobrać plik PDF KLIKNIJ TUTAJ. Aby pobrać pliki mobi i epubKLIKNIJ TUTAJ.

Wielka Środa

Zachęcamy was  do wspólnej modlitwy w Wielką Środę. Na ten dzień przygotowane jest  Rodzinne nabożeństwo pokutne. Niestety nie wszyscy będą mieli okazję w tych dniach przystąpić do kratek konfesjonału, aby wyznać swoje grzechy i otrzymać rozgrzeszenie. Dlatego chcemy pomóc wam we wzbudzeniu żalu doskonałego, tak byście prosząc Boga o przebaczenie waszych grzechów i postanawiając przystąpienie do spowiedzi po zakończeniu epidemii, mogli doświadczyć spojrzenia Miłosiernego Ojca, który pragnie waszego nawrócenia i pełni życia.

Teksty do Rodzinnego nabożeństwa pokutnego – aby pobrać plik PDF – KLIKNIJ TUTAJ. Aby pobrać pliki mobi i epub – KLIKNIJ TUTAJ.