ŻYCZENIA WÓJTA GMINY PLEŚNA

Proboszcz Parafii Szczepanowice

Czcigodny Księże Proboszczu,

Drodzy Mieszkańcy i Goście,

Święta Wielkanocne są czasem duchowego pokrzepienia, wzmożonej wiary, otuchy i nadziei wypełniających serce każdego człowieka.

W tym roku, obfitującym w nowe i trudne okoliczności, wielu z nas nie będzie miało możliwości spędzenia tych szczególnych chwil w rodzinnym gronie. Choć sytuacja jest wyjątkowa, wierzymy,

że moc Zmartwychwstania obudzi w nas nadzieję, umocni naszą solidarność, skłoni do refleksji i dostrzeżenia tego czego nie dostrzegaliśmy w gąszczu codziennych spraw.

Z całego serca życzę wszystkim Mieszkańcom Gminy Pleśna i Ich rodzinom zdrowia i spokoju ducha, odpoczynku i poczucia bycia częścią wspólnoty, nawet jeśli tymczasowo i z konieczności pozostajemy rozdzieleni.

Błogosławionych Świąt Wielkanocnych

Józef Knapik – Wójt Gminy Pleśna