1. Dziś Święto Bożego Miłosierdzia, Święto Caritas rozpoczynające w Polsce Tydzień Miłosierdzia. Ofiary do puszki dla Caritas Diecezji Tarnowskiej.

1. Przypominamy o obowiązujących rygorach sanitarnych związanych z epidemią koronawirusa – szczegóły na drzwiach i w gablocie przy kościele. Prosimy
    o dostosowanie się do tych zaleceń wynikających z odpowiedzialności i troski
    o zdrowie swoje i innych a równocześnie dziękujemy za dotychczasowe ich przestrzeganie.

1. 14 kwietnia, a więc w najbliższą środę Święto Chrztu Polski ustanowione przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej 22 lutego 2019 r.

1. Następna, III Niedziela Wielkanocna, to Niedziela Biblijna rozpoczynająca Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

1. W środę po Mszy św. przy zachowaniu rygorów sanitarnych spotkanie dzieci klasy III wraz z rodzicami w ramach przygotowania do I Spowiedzi i Komunii św.

1. Dziękujemy ostatniej grupie za sprzątanie kościoła i kaplicy. Do sprzątania kościoła prosimy rodziny państwa: Kot, Bogusz, Bogusz, Fikas, Soboń. Do sprzątania kaplicy prosimy rodziny pań: Rozpęda Stanisława i Ligęza Halina.

1. Odbył się pogrzeb śp. Krystiana Łazarza. Pogrzeby w najbliższym czasie: poniedziałek – śp. Petroneli Hatała, wtorek – śp. Franciszka Rozpędy,  środa – śp. Jana Rzońcy. Dobry Jezu…