1. Dziś po Mszy św. o godz. 16.00 procesja różańcowa z racji kolejnego nabożeństwa fatimskiego. Dziś także odpust w Tarnowie w parafii św. Stanisława Kostki.

2. W liturgii tego tygodnia: poniedziałek – wspomnienie bł. Michała Kozala, bp. i męcz.; czwartek – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zak. Życzenia…

3. We wtorek (15 czerwca) przypada 9 rocznica objęcia diecezji przez Biskupa Andrzeja Jeża – Pasterza naszej Diecezji obejmujemy modlitwą wypraszając potrzebne łaski.

4. Litania do NSPJ w dni powszednie po Mszy św.  a w niedzielę o 15.45.

5. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kaplicy. Do sprzątania kościoła prosimy rodziny państwa: Biga – Broda – Lechowicz, Polczyk, Mazur – Kędzior, Gawlik, Gawlik. Do sprzątania kaplicy prosimy rodziny pań: Stefańska Monika i Banach Małgorzata.

6. W poniedziałek, czyli jutro spotkanie Zespołu Synodalnego o godz. 19.00. Zapraszamy

7. Dziękujemy za składane dziś ofiary do puszki na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II.

8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.