II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  8 III 2020

1. Dziś (II niedziela Wielkiego Postu) dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami; z tej racji ofiary do puszki na ogólnopolski fundusz dzieła pomocy misjom „AD GENTES”.

1. We wtorek rozpoczęcie Nowenny przed Uroczystością św. Józefa.

1. W środę Msza św. z Nowenną o godz. 17.00. Zapraszamy dzieci kl. III SP w ramach przygotowania do I Spowiedzi i Komunii św.

1. Również w środę o 15.30 spotkanie LSO.

1. Droga Krzyżowa w czwartek o godz. 16.30 dla dzieci i uczniów szkoły podstawowej gdziekolwiek uczęszczają dzieci z naszej parafii. Dla starszych Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16.30, potem Msza św.; zaś Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu o godz. 14.30, potem Msza św. Ofiara na tacę na Gorzkich Żalach przeznaczona na kwiaty do Grobu Pańskiego.

1. W piątek 7 rocznica wyboru papieża Franciszka.

1. Wielkopostny Dzień Skupienia dla Młodzieży w piątek 13 marca o 19.30 w Rzuchowej.

1. W miniony czwartek 11 osób z naszej parafii przyjęło Sakrament Bierzmowania. Dziękujemy za złożony z tej okazji dla parafii dar: trzy świece ołtarzowe z wkładami olejowymi i kandelabrem.

1. Są do nabycia baranki i paschaliki – akcja Caritas.

1. Dziękujemy ostatniej grupie za sprzątanie kościoła i kaplicy. Do sprzątania kościoła prosimy panie: Barbara Orlik, Elżbieta Łabuz, Zofia Knaga, Irena Latocha. Do sprzątania kaplicy prosimy panie: Piktas Maria i Skrzelowska Angelika.

1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

1. W tygodniu odbył się pogrzeb śp. Anny Sikora. Pogrzeb śp. Marii Słowik będzie we wtorek o godz. 15.00 – pół godziny wcześniej Różaniec. Dobry Jezu…

1. Intencje mszalne – osobna kartka.