Parafia Niepokalanego Serca Maryi

w

Szczepanowicach

 

 1. Dziś Niedziela Biblijna rozpoczynająca Tydzień Biblijny. Podejmijmy w rodzinach
  i indywidualnie lekturę Pisma św.

 

 1. Wczoraj w Katedrze Tarnowskiej nastąpiło rozpoczęcie w naszej Diecezji peregrynacji Relikwii Błogosławionej Rodziny Ulmów.  Z Tarnowa relikwie zostaną przewiezione w kolejne dni peregrynacji do Bochni, Limanowej, Nowego Sącza, Grybowa, Pilzna
  i Mielca.  Codziennie początek o godz. 17.00. Zakończenie dnia o godz. 21.00. Na drugi dzień możliwość modlitwy indywidualnej a o godz. 14.00 nabożeństwo pożegnania. Szczegóły na plakacie w gablocie. Zachęcamy do pielgrzymowania i do udziału w miarę osobistych możliwości. Módlmy się o potrzebne łaski dla naszych rodzin a szczególnie  indywidualnie i wspólnotowo w rodzinach o poszanowanie w naszej Ojczyźnie każdego życia od poczęcia do naturalnej śmierci.

 

 1. Następna niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza – Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Ofiary na tacę na WSD w Tarnowie. To trzecia niedziela miesiąca – chrzcielna.

 

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kaplicy i ofiarę 90 zł. Do sprzątania kościoła prosimy rodziny państwa: Tobiasz, Hajduk, Gawlik, Stefański, Drzyzga. Do sprzątania kaplicy prosimy rodziny pań: Zapart Małgorzata i Rzońca Anna.

 

 1. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Młodzieżowej.

 

 1. Na niedzielę 28 kwietnia, a więc za dwa tygodnie planowane jest spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej po Mszy św. wieczornej.

 

 1. W miesiącu maju z racji Rocznicy I Komunii św. dzieci kl. IV niedziela chrzcielna przeniesiona na 26 maja.

 

 1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

 

 1. Intencje mszalne – osobna kartka.