1. Dziś Niedziela Biblijna rozpoczynająca Tydzień Biblijny. Podejmijmy w rodzinach i indywidualnie lekturę Pisma św.

1. Przypominamy o obowiązujących rygorach sanitarnych związanych z epidemią koronawirusa – szczegóły na drzwiach i w gablocie przy kościele. Prosimy o dostosowanie się do tych zaleceń wynikających z odpowiedzialności i troski o zdrowie swoje i innych a równocześnie dziękujemy za dotychczasowe ich przestrzeganie.

1. W środę po Mszy św. przy zachowaniu rygorów sanitarnych spotkanie dzieci klasy III wraz z rodzicami w ramach przygotowania do I Spowiedzi i Komunii św.

1. W piątek Uroczystość św. Wojciecha, Bpa i Męcz., głównego patrona Polski. Z racji Uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Życzenia…..

1. Następna Niedziela Dobrego Pasterza to Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Ofiara na tacę na WSD w Tarnowie. To ostatnia niedziela kwietnia a więc kolejna Niedziela Synodalna a zarazem Niedziela Modlitw za kierowców.

1. Dziękujemy ostatniej grupie za sprzątanie kościoła i kaplicy. Do sprzątania kościoła prosimy rodziny państwa: Jurczak – Kopeć, Słowik, Kozioł, Szopa – Beściak, Mundała. Do sprzątania kaplicy prosimy rodziny pań: Słowik Czesława i Kosiorowska Barbara.

1. Wydział Teologiczny Sekcja w Tarnowie zaprasza na studia magisterskie z teologii. Studia te, przeznaczone dla osób świeckich i zakonnych, służą nie tylko pogłębieniu wiary i chrześcijańskiej formacji, lecz także przygotowują do nauczania religii w szkole podstawowej i średniej. Od 1 października 2021 r. rozpoczną się także studia podyplomowe: „Katecheza przedszkolna”, które są przeznaczone dla absolwentów studiów wyższych posiadających uprawnienia pedagogiczne. Podyplomowe studia „Katecheza przedszkolna” pozwalają na uzyskanie kwalifikacji do nauczania religii w przedszkolu we wszystkich grupach wiekowych. Szczegółowe informacje na stronie: Sekretariat WTST, ul. Piłsudskiego 6, 33-100 Tarnów, tel. 14 62 23 331, diecezja.tarnow.pl , email: wteol@diecezja.tarnow.pl

1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

1. Intencje mszalne – osobna kartka.

1. Odbyły się pogrzeby śp. Władysława Kałuckiego i śp. Eugeniusza Stefańskiego. Dobry Jezu…