1.     Czas Wielkiego Postu i Rekolekcji uświadamia nam, że Bóg pragnie, byśmy porzucili uczynki ciemności i odradzali się w sakramencie pokuty oraz rozpoczęli nowe życie dziecka Bożego. Serdecznie witamy w naszej wspólnocie Ks. Mgr. Józefa Urygę, proboszcza w Stróżnej obchodzącego w najbliższy piątek swoje imieniny. Obejmujemy O. Rekolekcjonistę serdeczną modlitwą i życzliwością wypraszając u Boga potrzebne dlań łaski.

Program Rekolekcji :

2.      Msze św. z kazaniem ogólnym dziś jak w każdą niedzielę. Nauki stanowe: po prymarii dla niewiast, po sumie dla mężczyzn, po Gorzkich Żalach dla młodzieży.

3.      W dni powszednie Msze św. z nauką ogólną o godz. 8.00, 11.00 i 17.00.

4.      W dni powszednie o godz. 15.00 spotkanie rekolekcyjne dla dzieci w kościele.

5.      Ze spowiedzi św. korzystajmy na bieżąco – nie będziemy organizować ze względu na stan epidemii rekolekcyjnego dnia spowiedzi.

UCZESTNICZYMY W REKOLEKCJACH ZACHOWUJĄC RYGORY SANITARNE.

A w duchu odpowiedzialności za wszystkich przypominamy, że w kościołach obowiązuje zasada: jedna osoba na 15 m2. Należy zachować wymaganą bezpieczną odległość także podczas wchodzenia, wychodzenia i procesji komunijnej. Uczestnicy obrzędów religijnych mają obowiązek zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki. Przypominamy, że przy wejściach są płyny dezynfekujące – należy z nich korzystać.

6.      Ofiary na tacę we wtorek na potrzeby rekolekcji.

7.      Trwa Nowenna przed przypadającą w piątek Uroczystością św. Józefa, Oblubieńca NMP. Dziś po Gorzkich Żalach, a w tygodniu po Mszy św. porannej. W piątek z racji uroczystości nie obowiązuje abstynencja od potraw mięsnych.

8.      Droga Krzyżowa w kościele parafialnym w piątek o godz. 16.30, potem Msza św. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu w kaplicy o 9.00 potem Msza św., zaś w kościele parafialnym o 14.30, potem Msza św. Ofiara na tacę na Gorzkich Żalach na kwiaty do Grobu Pańskiego.

9.     Dziękujemy ostatniej grupie za sprzątanie kościoła i kaplicy. Do sprzątania kościoła prosimy rodziny państwa: Hajduk, Gawlik, Kłusek, Gawron, Kot. Do sprzątania kaplicy prosimy rodziny pań: Damian Stanisława i Damian Józefa.

11 .Intencje mszalne – osobna kartka.

12.Odbył się pogrzeb śp. Małgorzaty Koza, a w sobotę o godz. 11.00 będzie pogrzeb śp. Andrzeja Dudały. Dobry Jezu…