Parafia Niepokalanego Serca Maryi

w

Szczepanowicach

 

  1. Dziś I niedziela miesiąca – adoracyjna, ofiary na tacę jak zwykle w I niedzielę na cele diecezjalne. Po prymarii zmiana tajemnic różańcowych. Dziś odpust w Koszycach Wielkich.

 

  1. Trwają wakacje – serdecznie witamy w parafii przybyłych gości. Wszystkim wypoczywającym życzymy dobrego, twórczego odpoczynku, miłych wrażeń, wartościowych spotkań. Czas wypoczynku przeżywajmy z Bogiem. Pamiętajmy o niedzielnej Mszy św. a może i w dzień powszedni i o codziennej modlitwie.

 

  1. W liturgii: wtorek – wspomnienie św. Dominika, prezb; środa – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziew. i męcz., patronki Europy; czwartek – święto św. Wawrzyńca, diakona i męcz.; piątek – wspomnienie św. Klary, dziew. Życzenia…

 

  1. Następna niedziela – chrzcielna. Ofiary na tacę z przyszłej niedzieli przeznaczone są na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie.

 

  1. Następna niedziela to 13 dzień miesiąca – w ramach kolejnego Nabożeństwa Fatimskiego po Mszy św. o godz. 16.00 procesja różańcowa. Zachęcamy do licznego udziału.

 

  1. Dziękujemy za ofiary na ostatnią tacę gospodarczą: w kaplicy 1 066 zł., w kościele 3 410 zł. Całość wpłacona na konto parafialne.

 

  1. Dziękujemy za sprzątanie i przygotowanie na niedzielę kościoła i kaplicy. Do sprzątania kościoła prosimy rodziny państwa: Jurek – Barczak, Damijan – Lasota, Świątek, Kot, Bukowiec. Do sprzątania kaplicy prosimy rodziny pań: Majorek Bogusława i Bidas Iwona .

 

  1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.