Parafia Niepokalanego Serca Maryi

w

Szczepanowicach

 1. Dziś I niedziela miesiąca – adoracyjna. Po prymarii zmiana tajemnic różańcowych. Ofiary na tacę jak zwykle w I niedzielę na cele diecezjalne.

 

 1. Jutro Uroczystość św. Stanisława, Bpa i Męcz., Głównego Patrona Polski i Diecezji Tarnowskiej; w sobotę 13 maja – wspomnienie MB Fatimskiej – o godz. 18.00 rozpoczęcie Nabożeństw Fatimskich. Życzenia…

 

 1. Nabożeństwo majowe w niedzielę o 15.30 zaś w dni powszednie po Mszy św. o godz.18.00; w sobotę w połączeniu z Fatimskim. Zachęcamy do rodzinnej modlitwy, do udziału wszystkich, a zwłaszcza młodzież i dzieci w tym pięknym, maryjnym nabożeństwie. Podtrzymujemy też piękny zwyczaj nabożeństw majowych przy krzyżach, figurach, kapliczkach.

 

 1. Jutro i w środę po Mszy św. i nabożeństwie majowym spotkanie dzieci klasy III wraz z rodzicami w ramach przygotowania do I Spowiedzi i Komunii św. Z tej racji kancelaria dla narzeczonych w środę nie będzie czynna.

 

 1. W czwartek po Mszy św. i nabożeństwie majowym spotkanie dzieci klasy IV wraz z rodzicami w ramach przygotowania do Rocznicy I Spowiedzi i Komunii św.

 

 1. W piątek po Mszy św. i nabożeństwie majowym spotkanie Grupy Młodzieżowej.

 

 1. W sobotę o godz. 8.15 pierwsza spowiedź św. dla dzieci I-komunijnych. Zachęcamy, aby inne osoby korzystały ze spowiedzi odpowiednio wcześniej.

 

 1. Za tydzień Diecezjalna Niedziela Misyjna.W naszej parafii także Uroczystość I Komunii św. – podczas Mszy św. o   11.00 grupa dzieci po raz pierwszy będzie w pełni w niej uczestniczyć. W kolejną niedzielę tj. 21 maja rocznica I Komunii św. – z tej racji (co już było ogłaszane) niedziela chrzcielna przeniesiona na 28 maja czyli ostatnią niedzielę maja.

 

 1. Dziękujemy za ofiary na tacę gospodarczą składane w minioną niedzielę: w kościele
  3 725.50 zł., w kaplicy 877 zł. Zostały wpłacone na konto. Dziękujemy pewnej osobie za ofiarę 200 zł. na potrzeby parafii. Bóg zapłać…

 

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kaplicy i ofiarę 100 zł. O sprzątanie kościoła i otoczenia oraz ubranie kościoła prosimy rodziców dzieci I-komunijnych. Do sprzątania kaplicy prosimy rodziny pań: Piktas Maria i Skrzelowska Angelika..

 

 1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.