V NIEDZIELA ZWYKŁA 9 II 2020

1. Miesiąc luty w Kościele poświęcony jest modlitwom za konających.

1. Dziś zgodnie z tradycją adoracja Najświętszego Sakramentu z racji 40-godzinnego Nabożeństwa. Przed południem po Mszach św. a po południu wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja pół godz. przed Mszą św.

1. W poniedziałek wspomnienie św. Scholastyki, dziew.; we wtorek wspomnienie NMP z Lourd’es – Światowy Dzień Chorego. Przeżywajmy ten dzień w łączności ze wszystkimi chorymi – zarówno w na­szej parafii, jak i na całym świecie – prosząc dla nich o światło Ducha Świętego w przeżywaniu cierpienia w zjednoczeniu z cierpiącym Chrystusem. Od godz. 16.30 możliwość spowiedzi, o godz. 17.00 Msza św. z udzielaniem Sakramentu Chorych a na zakończenie błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem na sposób Lourd’es; w piątek święto św. Cyryla, mnicha i Metodego bpa, patronów Europy.
  2. W środę Msza św. i Nowenna o godz. 17.00.

1. W piątek podczas Mszy św. wieczornej lutowe spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania – zapraszam ich wraz z rodzicami.

1. W środę o 15.30 spotkanie LSO, w piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy Młodzieżowej.

1. W następną, trzecią niedzielę lutego ofiary na tacę przeznaczone są na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

1. Dziękujemy ostatniej grupie za sprzątanie kościoła i kaplicy. Do sprzątania kościoła prosimy panie: Agnieszka Leśniak, Ilona Leśniak, Krystyna Radlińska, Angelina Jasielska, Małgorzata Ziewacz. Do sprzątania kaplicy prosimy panie: Wiśniewska Maria, Włodek Dorota.

1. Dziękujemy za demontaż szopki i choinek i wykonane prace przy parafii. Bóg zapłać.

1. Na środę 19 lutego czyli w przyszłym tygodniu przewiduję spotkanie Rady Parafialnej po Mszy św. wieczornej.