Parafia Niepokalanego Serca Maryi

w

Szczepanowicach

 

 

 

 1. Miesiąc luty w Kościele poświęcony jest modlitwom za konających.

 

 1. Dziś zgodnie z tradycją adoracja Najświętszego Sakramentu z racji 40-godzinnego Nabożeństwa. Przed południem po Mszach św. a po południu wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja pół godz. przed Mszą św.

 

 1. Mając na uwadze Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, zgodnie z decyzją ks. Biskupa dziś zbiórka do puszek ofiar pieniężnych na pomoc poszkodowanym przez trzęsienie ziemi w Turcji i Syrii.

 

 1. Dziś po Mszy św. popołudniowej spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej. Zapraszam.

 

 1. We wtorek święto św. Cyryla, mnicha i Metodego bpa, patronów Europy. Życzenia…

 

 1. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie Grupy Młodzieżowej.

 

 1. Następna, trzecia niedziela lutego to zgodnie z tradycją parafii niedziela chrzcielna. Po Mszy św. wieczornej spotkanie formacyjne dla kandydatów do Bierzmowania. Ofiary na tacę w trzecią niedzielę lutego przeznaczone są na WSD w Tarnowie.

 

 1. Pewnej rodzinie dziękujemy za ofiarę 1000 zł. na potrzeby parafii. Bóg zapłać…

 

 1. Dziękujemy ostatniej grupie za sprzątanie kościoła i kaplicy i ofiarę 140 zł. Do sprzątania kościoła prosimy rodziny państwa: Siedlik, Kipczak – Despet, Cebulski, Witek, Polek. Do sprzątania kaplicy prosimy rodziny pań: Pałucka Małgorzata i Borzęcka Halina.

 

 1. W związku z trwającym czasem rozliczeń z Urzędem Skarbowym ponawiamy prośbę Caritas Diecezji Tarnowskiej o przekazanie 1,5% podatku dochodowego na cele realizowane przez tą sprawdzoną organizację charytatywną. Ulotki z informacją na ten temat są na stoliku z prasą.

 

 1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

 

 1. Trwa edycja albumów Kościoły Diecezji Tarnowskiej. Są tam też informacje i zdjęcia z naszego kościoła i kaplicy. Można je nabyć w zakrystii kościoła parafialnego – koszt 100 zł/szt.

 

 1. W zakrystii są jeszcze książkowe Kalendarze Rolników na obecny rok po 28 zł.

 

 1. Intencje mszalne – osobna kartka.

 

 1. Odbył się pogrzeb śp. Marii Baran. Dobry Jezu…