1. Dziś Diecezjalne Święto Rodziny, 25. rocznica kanonizacji bł. Kingi i obecności Papieża Jana Pawła II w Starym Sączu. Odpust w Zgłobicach. Trzecia niedziela miesiąca – zgodnie ze zwyczajem parafii niedziela chrzcielna.

1. Informacja Wydziału Katechetycznego: „V Synod Diecezji Tarnowskiej przypomina nam, że przygotowanie do Pierwszej Komunii Świętej i przyjęcie jej powinno dokonywać się w parafii zamieszkania, a nie w parafii na terenie której znajduje się szkoła, do której uczęszcza dziecko. Daje to bowiem możliwość głębszego zintegrowania się ze swoją wspólnotą parafialną, w której prowadzone jest przygotowanie dzieci i rodziców podczas przeznaczonych dla nich spotkań i nabożeństw. W związku z tym prosimy rodziców dzieci, które w przyszłym roku będą chciały przyjąć Pierwszą Komunię Świętą, o zgłoszenie się do swojej kancelarii parafialnej i zapisanie swojego dziecka na listę kandydatów. Zapisy będą trwały do końca czerwca”.

1. W poniedziałek wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zak.; w piątek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zak. Życzenia…

1. W piątek Msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 8.00. Możliwość spowiedzi dla kończących kolejny rok szkolny codziennie przed Mszą św.

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kaplicy i ofiarę 150 zł. Do sprzątania kościoła prosimy rodziny państwa: Piątek, Piątek, Kurczab, Kocik – Pierzchała, Gniewek. Do sprzątania kaplicy prosimy rodziny pań: Sikora Gabriela, Rymarowicz Angelika.

1. Ogłoszenia z Urzędu Gminy – osobna kartka i w gablocie.

1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.