1. Dziś przeżywamy Diecezjalne Święto Rodziny – centralne obchody w Starym Sączu, gdzie na Ołtarzu Papieskim o godz. 11.00 uroczysta Eucharystia, transmitowana przez nasze diecezjalne radio RDN Małopolska i RDN Nowy Sącz

1. Trzecia niedziela miesiąca – zgodnie ze zwyczajem parafii niedziela chrzcielna.

1. W czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Życzenia…

1. Mając na uwadze stan trwającego jeszcze zagrożenia epidemicznego Msza św. z okazji zakończenia roku szkolnego będzie w czwartek o godz. 18.00 a nie w piątek. O uczestnictwie uczniów niech zdecydują ich rodzice. Ze spowiedzi św. przed zakończeniem roku niech uczniowie korzystają przed mszami św. w tygodniu.

1. Litania do NSPJ w dni powszednie po Mszy św.  a w niedzielę o 15.45.

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kaplicy. Do sprzątania kościoła prosimy rodziny państwa: Gawlik, Radliński, Leśniak, Leśniak, Jasielski. Do sprzątania kaplicy prosimy rodziny pań: Prymas Halina i Zapart Katarzyna.

1. Przypomnienie prośby z 16 VIII 2020 r.: O przygotowanie dożynek parafialnych proszeni są mieszkańcy Gliników (lewa strona drogi powiatowej w kierunku Tarnowa).

1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.