1. Dziś przypada pierwsza lipcowa niedziela. W naszej parafii niedziela adoracyjna. Niech trwające wakacje i urlopy będą okazją do pogłębienia wiary przeżywanej w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Przez piękno ziemi przemawia do nas sam Stwórca. Zechciejmy dla Niego otworzyć nasze serca i umysły. Jednocześnie nie zapominajmy, że każdy z nas, jako katolik, ma obowiązek uczestniczenia w niedzielnej Mszy Świętej, która jest źródłem ożywczej łaski, przynosi pokój i zbawienie.

Składka jak w każdą I niedzielę na cele diecezjalne Zgodnie z komunikatem Ks. Biskupa z ubiegłej niedzieli ofiarą do puszek wspieramy poszkodowanych w wyniku nawałnic na Sądecczyźnie

1. 2. W liturgii obecnego tygodnia wspominamy:
  • Wtorek liturgiczne wspomnienie błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej, która jest patronką misji diecezji tarnowskiej W tym dniu przypada też święto patronalne Apostolstwa Chorych, związane ze wspomnieniem Najświętszej Maryi Panny Uzdrowienia Chorych. Naszą modlitewną pamięcią obejmijmy tych, którzy starają się pomagać duchowo wszystkim chorym, cierpiącym i seniorom z naszej wspólnoty parafialnej.

• Czwartek- wspomnienie św. Jana z Dukli , prezb.

1. W gablocie znajduje się informacja o odpuście w sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tarnowie który będzie miał miejsce w dniach 11-18 lipca.

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kaplicy oraz złożoną ofiarę 100zł. Do sprzątania kościoła prosimy rodziny państwa: Plichta – Gutwiński, Korus, Łabuda, Słowik – Gajdur, Słowik

Do sprzątania kaplicy prosimy rodziny pań: Prusak Aneta i Zapart Nina

5.Komunikat Pani Sołtys Dąbrówki Szczepanowskiej

6 Zachęcamy do czytania prasy katolickiej