1. Trwają wakacje. Serdecznie witamy w parafii przybyłych gości. Zapraszając do udziału w liturgii, życzymy twórczego wypoczynku.

1. Dziś odpust w Koszycach Wielkich.

1. Dzisiejsze ofiary na tacę przeznaczone są na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Tarnowie. Bóg zapłać.

1. W liturgii: poniedziałek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziew. i męcz., patronki Europy; wtorek – święto św. Wawrzyńca, diakona i męcz.; środa – wspomnienie św. Klary, dziew.; piątek – 13 dzień miesiąca – po Mszy św. procesja różańcowa – Nabożeństwo Fatimskie; sobota  – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbe, prezb. i męcz. Życzenia…

1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia NMP – odpust w Pleśnej i w Błoniu. W naszej parafii Msze św. w ten dzień jak w inne niedziele. Błogosławieństwo ziół i kwiatów. Podczas Mszy św. w kaplicy o godz. 9.00 i w kościele o 11.00 tradycyjnie dziękczynienie za plony. Grupy dożynkowe niech przyjdą z wieńcami na godz. 10.50 przed główne wejście kościoła parafialnego, o 11.00 msza św. dziękczynna za plony. Ze względu na stan epidemii prosimy o zachowanie wszelkich zaleceń sanitarnych i środków ostrożności.

1. Dziękujemy wczorajszym pielgrzymom za dar modlitwy w intencji parafii.

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kaplicy. Do sprzątania kościoła prosimy rodziny państwa: Kossoń, Borczuch, Nawrocki – Baran, Małek – Zbaradzki, Skrobisz – Tyrka. Do sprzątania kaplicy prosimy rodziny pań: Koza Stanisława i Łątka Magdalena.