Parafia Niepokalanego Serca Maryi

w

Szczepanowicach

 1. Dziękujemy ks. Radosławowi za skierowane do nas Słowo Boże, będziemy mieli też okazję wesprzeć Jego pracę w Boliwii ofiarami, które możemy składać do puszki po zakończeniu Mszy świętej. Wszystkim ofiarodawcom, składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

2.W minionym tygodniu udaliśmy się w pieszej pielgrzymce do Tuchowa, Dziękuję Akcji Katolickiej, Panu Prezesowi Robertowi Rybakowi za jej przygotowanie i prowadzenie. Druhnom i Druhom OSP Szczepanowice za czuwanie nad bezpieczeństwem na trasie, a także wszystkim pielgrzymującym za trud i zaangażowanie w przebieg naszego pielgrzymowania

 

 1. W tym tygodniu patronują nam:
 • Wtorek – 11 lipca św. Benedykt, Opat, patron Europy , święto
 • Środa, 12 lipca – Św. Bonifacy z Kwerfurtu, bp. i męczennik
 • Czwartek 13 lipca – Święci Andrzej Świerad i Benedykt dwaj pustelnicy, patroni naszej diecezji .O godz. 18:00 nabożeństwo fatimskie które tradycyjnie rozpoczniemy Mszą święta a po niej odmawiając różaniec, wyruszymy w procesji wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej
 • Sobota , 15 lipca – św. Bonawentura, bp. i doktor Kościoła, jeden z najwybitniejszych teologów średniowiecza.

 

 

 1. Przyszła niedziela 16 lipca to w naszej parafii niedziela chrzcielna. Składka przeznaczona jest na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

 

 1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kaplicy. Do sprzątania kościoła prosimy rodziny państwa: Kiełbasa, Batko, Cetera, Grądalski, Sak.

 

Do sprzątania kaplicy prosimy rodziny pań: Chodak Wiesława i Marta Jadwiga

 

 1. Ogłoszenie Pana Wójta

 

 1. Zachęcam do nabywania prasy katolickiej.

 

 1. Intencje mszalne

 

 1. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Franciszki Piątek. Powierzmy Jej duszę Bożemu miłosierdziu