Parafia Niepokalanego Serca Maryi

Szczepanowicach

1. Serdecznie witamy w parafii przybyłych na czas wakacji gości. Zapraszamy do udziału w Liturgii i życzymy twórczego  wypoczynku. Równocześnie obejmujemy modlitwą wszystkich  wypoczywających na zasłużonych urlopach.

1. Komunikat Przewodniczącego Komisji Episkopatu Polski ds. Misji, Bp. Jerzego Mazura SVD na XXI Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa – zobacz

1. W Liturgii w tym tygodniu: środa – święto św. Marii Magdaleny, czwartek – święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy; piątek – wspomnienie św. Kingi, dziewicy, patronki naszej diecezji; sobota – święto św. Jakuba, Apostoła, także dzień św. Krzysztofa – patrona motocyklistów, kierowców i podróżnych.

1. W przyszłą niedzielę błogosławieństwo kierowców i pojazdów z okazji wspomnienia św. Krzysztofa – patrona kierowców (wspomnienie przypada w sobotę, 25 lipca). Ofiara składana do puszki tradycyjnie na wsparcie akcji MIVA – 1 grosz za 1 km.

1. Dziękujemy za dzisiejsze ofiary na tacę na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.

1. Dziękujemy za sprzątanie kościoła i kaplicy. Do sprzątania kościoła prosimy panie: Lucyna Słupek, Karina Drozdowska, Mieczysława Słowik, Beata Słowik, Jadwiga Kapusta. Do sprzątania kaplicy prosimy panie: Słowik Joanna i Stankowska – Chodak Dorota.

1. Grupa pielgrzymkowa przy parafii Ducha Świętego w Rzuchowej organizuje pielgrzymkę jednodniową do Kalwarii Pacławskiej na „Dróżki Maryjne” w dniu
    25 lipca br. tj. w najbliższą sobotę. Zapisywać można się pod nr. tel.: 518-774-651 lub 669-190-410.

1. Informacja o zapisach do szkoły dla dorosłych – zobacz

1. Informacja dotycząca przeprowadzenia wywiadu terenowego w ramach prac związanych z modernizacją ewidencji gruntów i budynków – zobacz, zobacz