Parafia Niepokalanego Serca Maryi

w

Szczepanowicach

 

 1. Dziś pierwsza niedziela listopada – po prymarii zmiana tajemnic różańcowych. Ofiary na tacę (jak zwykle w I niedzielę) na cele diecezjalne.

 

 1. W liturgii tygodnia: czwartek – Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej; piątek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, pap. i dok. Kośc.; sobota – wspomnienie św. Marcina z Tours, bpa. Życzenia…

 

 1. W sobotę Narodowe Święto Niepodległości. Obejmijmy serdeczną modlitwą sprawy naszej Ojczyzny, pamiętajmy o tych, którzy oddali za Ojczyznę swe życie.

 

 1. Różaniec za zmarłych z wypominkami w niedziele o 14.30 a potem Msza św., w poniedziałek, wtorek, środę i piątek o 16.30 potem Msza św.

 

 1. W środę na Mszę św. zapraszamy dzieci kl. III SP wraz z rodzicami w ramach przygotowania do I Komunii św.

 

 1. W piątek po Mszy św. spotkanie Grupy Młodzieżowej.

 

 1. Następna niedziela to Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Prześladowanych z powodu wyznawanej wiary wspieramy naszą modlitwą i materialnym darem – zbiórka do puszki na rzecz Fundacji Kościół w Potrzebie.

 

 1. Dziękujemy za pomoc wszystkim zaangażowanym w przygotowania do sprawowania liturgii na cmentarzu w Uroczystość Wszystkich Świętych: przygotowującym kaplicę, użyczającym potrzebnego sprzętu, energii, zaangażowanym w liturgię, druhom OSP Szczepanowice za pokierowanie ruchem i troskę o bezpieczeństwo oraz wszystkim uczestnikom.

 

 1. Dziękujemy za ofiary na ostatnią tacę gospodarczą: w kaplicy 708 zł., w kościele 3 566 zł. Całość wpłacona na konto parafialne. Dziękujemy indywidualnym ofiarodawcom za ofiary 300 i 200 zł. na potrzeby parafii.

 

 1. Dziękujemy ostatniej grupie za sprzątanie kościoła i kaplicy i ofiarę 100 zł. Do sprzątania kościoła prosimy rodziny państwa: Łabuda, Słowik – Gajdur, Słowik, Turski, Skórka. Do sprzątania kaplicy prosimy rodziny pań: Damian Joanna i Tomaszewska Magdalena.

 

 1. W zakrystii do nabycia są Kalendarze Rolników na przyszły rok: kalendarz książkowy – 29 zł, kalendarz ścienny – 9 zł.

 

 1. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.

Intencje mszalne – osobna kartka